Zapraszamy na II wykład historyczny z cyklu "Akademia Niepodległości" W Wejherowie w dniu 6.04.2018 roku

Wykład pt. „Orlęta lwowskie” wygłosi dr. Zbigniew Girzyński.

Muzeum Piaśnickie w Wejherowie wraz z Instytutem Pamięci Narodowej Oddział w Gdańsku oraz Szkołą Muzyczną I stopnia im. Fryderyka Chopina w Wejherowie serdecznie zapraszają do udziału w wykładzie z cyklu pt. „Akademia Niepodległości” w Wejherowie w dniu 6 kwietnia 2018 r. (piątek) o godz. 11.00 do Sali koncertowej Szkoły Muzycznej w Wejherowie przy ul. Dworcowej nr 6, połączonym z uroczystym otwarciem wystawy pt. „Ojcowie Niepodległości” o godz. 10.30 na Skwerze Reginy Osowickiej w Wejherowie.

Wykład pt. „Orlęta lwowskie” wygłosi dr. Zbigniew Girzyński z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!