PROMOCJA PUBLIKACJI "POMORZE POD OKUPACJĄ NIEMIECKĄ. JESIEŃ 1939"

03.10.2022

Muzeum Piaśnickie w Wejherowie, Instytut Pileckiego i Instytut Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk serdecznie zapraszają w dniu 10 października 2022 r. (poniedziałek) na godz. 17:30, na promocję publikacji pt. "Pomorze pod okupacją niemiecką. Jesień 1939", jako pokłosia konferencji międzynarodowej, która odbyła się w 2019 roku w Wejherowie we współpracy: Muzeum Piaśnickiego w Wejherowie, Instytutu Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk, Instytutu Kaszubskiego, Niemieckiego Instytutu Historycznego w Warszawie, Fundacji Współpracy Polsko - Niemieckiej.

Wydawca publikacji: Instytut Pileckiego.

Miejsce wydarzenia: Filharmonia Kaszubska - Wejherowskie Centrum Kultury, Wejherowo, ul. Sobieskiego 255, Sala konferencyjna, parter (koło windy).