-
19.06.2026Jubileusz 30-lecia Lasów Oliwsko-DarżlubskichW piątek 19 czerwca 2026 roku adiunkt Mirosław Lademann reprezentował Muzeum Piaśnickie w gali Jubileuszu 30-lecia Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Oliwsko-Darżlubskie”.
-
28.05.2026Spotkanie z komisjami Senatu Rzeczypospolitej PolskiejW czwartek 28 maja 2026 roku kierownik Muzeum Piaśnickiego dr Magdalena Sacha uczestniczyła w spotkaniu z senatorkami i senatorami komisji senackich, które odbyło się w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach.
-
28.05.2026Konferencja – wokół stulecia Biskupstwa GdańskiegoW dniach 20-28 maja 2026 roku w Auli Jana Pawła II przy Seminarium Duchownym w Gdańsku-Oliwie odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Czas burzenia i czas budowania – wokół stulecia biskupstwa gdańskiego 1925-2025”.
-
23.05.2026Wolontariusze Hospicjum w PuckuW sobotę 23 maja 2026 roku Muzeum Piaśnickie odwiedziła grupa wolontariuszy Puckiego Hospicjum pw. Świętego Ojca Pio. Wolontariusze odbyli swoistą pielgrzymkę drogą pamięci o Błogosławionej Siostrze Alicji Kotowskiej.





















